Cooper&Hunter oras-vanduo šilumos siurblys ECOPOWER monoblokas (CH-HP22UIMPZM) 22kW
Parduota 0. Liko tik 1
Likutis: In Stock
Prekės ženklas:
Prekės kodas: CH-HP22UIMPZM
Prekės aprašymas
Pagrindinės savybės
  • Oras–vanduo šilumos siurblys (monoblokas)
  • Skirtas šildymui, vėsinimui ir karšto vandens ruošimui
  • R290 ekologiškas šaltnešis (GWP ≈ 3)
  • DC inverterinė technologija efektyviam ir ekonomiškam darbui
  • Energinė klasė A+++
  • Maksimali tiekiamo vandens temperatūra iki 70–75 °C
  • Stabilus veikimas iki −25 °C lauko temperatūros
  • 5″ lietimui jautrus valdymo ekranas
  • Galimybė kaskadiškai sujungti iki kelių šilumos siurblių
  • Galimybė valdyti kelis šildymo kontūrus vienu metu
Techniniai duomenys
  • Nominali šildymo galia – iki 22 kW.
  • Šildymo galios diapazonas – 8,0–22,0 kW.
  • Vėsinimo galia – 4,2–15,0 kW.
  • Sezoninis efektyvumas:
  • SCOP – apie 5,1
  • Energijos klasė – A+++.
  • Darbinė temperatūra:
  • Šildymas – nuo −25 °C iki +43 °C.
  • Maksimali vandens temperatūra – iki 75 °C.
  • Triukšmo lygis – apie 47 dB(A) (garso slėgis).
  • Naudojamas šaltnešis – R290.
  • Maitinimas – 380–415 V / 50 Hz / 3 fazės.
  • Išorinio bloko matmenys – 1250 × 540 × 1330 mm.